
Термопрес Lichang 2 в 1 для кепок, бейсболок 8х16 см насадка + плита 12х12 см
18 540 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 264-61-60
- +380 (95) 840-48-84
- +380 (67) 264-61-60
- +380 (63) 233-05-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Термопрес для кепок Lichang 2 в 1 для кепок, бейсболок 8х16 см насадка + плита 12х12 см — призначений для виробництва рекламно- сувенірної продукції та для перенесення фотозображення, картинок або логотипів на кепки (бейсболки). Можливе нанесення зображень на невеликі поверхні футболок, металу та кераміки (до 12х12 см). Прес обладнаний цифровим пультом керування з дисплеєм.
До комплекту постачання входить: планшетний термопрес, насадка для кепок, інструкція.
Характеристики:
Розмір плити для кепок, см — 8х16 см
Розмір планшетної плити, см — 12х12 см
Діапазон температур, ос - від 0 до 220 градусів
Таймер, сек. - 0-999 секунд
Потужність, Вт — 450 Макс.
Габарити, см — 42x18x40 см
Гарантія — 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина плити для друку по кепкам | 80 мм |
| Довжина плити для друку по кепкам | 160 мм |
| Кількість насадок | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 220 град. |
| Ширина плити планшетній | 120 мм |
| Особливості | Дисплей, Таймер, Регулювання тиску притиску, Звуковий індикатор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина планшетної плити | 120 мм |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 540 ₴
