- Термопрес багатофункціональний Termostyle 8 в 1
Дає змогу переносити зображення сублімаційним методом на футболки, чашки євроциліндр (стандарт), тарілки, пазли, кепки, килимки для мишки тощо.
Характеристики: - Розмір плити: 38х38 см.
- У комплект входить:
- Прес із відкидною плитою 38х38 см.
- Термоелемент на маленьку тарілку (20 см).
- Термоелемент на велику тарілку (25 см)
- 2 насадки для кухлів діаметром 7,5 і 9 см.
- 2 насадки для великих і маленьких конусних кухлів
- Термоелемент на бейсболки 9х15.5 см.
- інструкція англійською та російською мовами
- Розмір паковання 675*515*540
- Особливості:
- вбудований кабель живлення
- зовнішній керамічний запобіжник
- розворот плити на 360 градусів
- напруга: 220 В
- потужність: 450 - 1400 Вт
- діапазон температур: 0-399°C
- діапазон таймера: 1-999 секунд
- Вага: 45 кг
- Гарантія 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина плити для друку по кепкам | 155 мм |
| Пристрій для друку на чашках | 90 мм |
| Довжина плити для друку по кепкам | 90 мм |
| Кількість насадок | 8 шт. |
| Максимальна робоча температура | 225 град. |
| Ширина плити планшетній | 380 мм |
| Особливості | Дисплей, Таймер, Регулювання тиску притиску, Звуковий індикатор |
| Країна виробник | Китай |
| Плита для друку на тарілках | 250 мм |
| Довжина планшетної плити | 380 мм |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | termostyle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 136 ₴

