
Lomond напівглянсова (Semi-Glossy) мікропориста фотопапір для струменевого друку, 10x15, 260 г/м2, 500 аркушів
1 740,70 ₴/упаковка
- В наявності
+380 (67) 264-61-60
- +380 (95) 840-48-84
- +380 (67) 264-61-60
- +380 (63) 233-05-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лицьова сторона: напівглянсова (Semi Glossy). Зворотний бік: Не використовується.
Формат A6 (105 x 148 мм), Щільність 260 г/м2. 500 листов.
Для струменевого друку. Водорозчинне та Пігментне чорнило.
Максимальна роздільна здатність друку 5760 dpi.
Формат A6 (105 x 148 мм), Щільність 260 г/м2. 500 листов.
Для струменевого друку. Водорозчинне та Пігментне чорнило.
Максимальна роздільна здатність друку 5760 dpi.
Мікропористе покриття забезпечує таку ж високу якість друку, як і традиційна фотографія. Chestість відбитків на папері Lomond Premium Photo з використанням картриджів Lomond — нижча, ніж вартість відбитків, одержуваних за традиційною технологією з використанням хімічних реактивів. Завдяки поліестеровому покриттю паперової основи папір Lomond Premium Photo абсолютно не схильний до короблення після проходу через принтер навіть за найінтенсивніших «заливок» чорнилом.
Модифікація Semi Glossy займає проміжне положення між мікропористими папірами, що імітують матову поверхню та папіри з високим глянцем.
Специфікації
| Код | 1103303 |
| Назва | Одностороння Semi Glossy фотопапір для струменевого друку, A6, 260 г/м2, 500 аркушів. |
| Виробник | Lomond |
| Серія | Photo Paper |
| Сфера застосування | Для струменевих принтерів |
| Тип носія | Папір |
| Формат | A6 |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина: | 148 мм |
| Листів | 500 |
| Основа | RC (Resin Coated) |
| Тип покриття | Ink Jet Coated |
| Двосторонній носій | Немає |
| Лицьова поверхня | Напівглянсова (Semi Glossy) |
| Щільність | 260 г/м2 |
| Барвник | Водорозчинне чорнило Пігментне чорнило |
| Максимальна роздільна здатність друку | 5760 dpi |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Форма випуску | Лист |
| Кількість аркушів | 500 |
| Основні | |
| Виробник | Lomond |
| Тип | Фотопапір |
| Формат | 10x15 см |
| Додаткові властивості паперу | З покриттям |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип поверхні паперу | Напівглянсова |
| Сфера застосування | Для поліграфії |
| Призначення | Для принтера/копіра |
| Колір | Білий |
| Фізичні властивості паперу | |
| Щільність паперу | 260 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Для особистого користування, Реклама, Для офісу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740,70 ₴/упаковка
