
Lomond Одностороння Матова фотопапір для струменевого друку, 10х15, 180 г/м2, 600 аркушів
566,50 ₴/упаковка
- В наявності
+380 (67) 264-61-60
- +380 (95) 840-48-84
- +380 (67) 264-61-60
- +380 (63) 233-05-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матові папери Lomond використовуються для друку фотореалістичних проспектів, рекламних листків, портфоліо, фотопортретів та ін. Для легких сортів рекомендується помірне «заливання» чорнилом. Папери середньої та високої щільності використовуються за інтенсивної «заливки». Чорнило швидко вбирається й сохне. Тому практично відразу можна друкувати на зворотному боці.
Специфікації
| Код | 0102083 |
| Назва | Односторонній Матовий фотопапір для струменевого друку, A6, 180 г/м2, 600 аркушів. |
| Виробник | Lomond |
| Серія | Photo Paper |
| Сфера застосування | Для струменевих принтерів |
| Тип носія | Папір |
| Формат | A6 |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина: | 148 мм |
| Листів | 600 |
| Основа | RC (Resin Coated) |
| Тип покриття | Ink Jet Coated |
| Двосторонній носій | Немає |
| Лицьова поверхня | Матова (Matt) |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Барвник | Водорозчинне чорнило Пігментне чорнило |
| Максимальна роздільна здатність друку | 2880 dpi |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Форма випуску | Лист |
| Кількість аркушів | 600 |
| Вид паперу | Одностороння |
| Основні | |
| Виробник | Lomond |
| Тип | Фотопапір |
| Формат | 10x15 см |
| Додаткові властивості паперу | З покриттям |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Сфера застосування | Для поліграфії |
| Призначення | Для принтера/копіра |
| Колір | Білий |
| Фізичні властивості паперу | |
| Щільність паперу | 180 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Для особистого користування, Реклама, Для офісу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,50 ₴/упаковка
