
Багатофункціональний відвідний термопрес Lichang 8 в 1 з плитою 38х38 см
38 625 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 264-61-60
- +380 (95) 840-48-84
- +380 (67) 264-61-60
- +380 (63) 233-05-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Багатофункціональний термопрес — це універсальний пристрій для виробництва рекламно-сувенірної продукції та призначений для перенесення фотозображення, картинок або логотипів на футболки, бейсболки, кухля, керамічні тарілки, кахель, килимки для комп'ютерної мишки, пазли та багато інших товарів, що мають попит серед населення. Конструкція термопресу 8 в 1 є суцільнометалевою. Нагрівальні елементи змінюються легко та просто, залежно від того, який продукт Ви хочете виготовити зараз. Багатофункціональний термопрес має все необхідне для якісного перенесення зображень на чашки та кухлі, футболки, керамічні тарілки, килимки для мишок, металеві пластини, керамічні плитки, пазли та інші предмети.
Якщо Ви хочете почати власний бізнес із мінімальними вкладеньами та досить коротким терміном придбання то для цього Вам ідеально підійде багатофункціональний термопрес 8в1. В основу його роботи покладено принцип технології сублімаційного та термотрансферного друку, які дають змогу швидко та легко створити високорентабельний бізнес. Ці технології друку є по-своєму унікальними та вирізняються своєю неперевершеною якістю, залишаючи на поверхні товарів барвисте та стійке зображення, яке не стирається й не вицвітає.
Відмітні риси багатофункціонального термопресу Lichang (8 в одному): - обладнаний автоматичним увімкненням і вимкненням таймера (встановлений датчик затвора плити)
- оптимізований розмір і потужність плити планшетного преса 38 х 38 см, що дає змогу рівномірніше розподіляти тиск і температуру на виріб
- модернізована конструкція рами преса для кухлів
- запобіжник багаторазового використання (кнопка автомат).
Комплектація багатофункціонального термопресу 8 в одному:- термопрес з електронним блоком керування та планшетною плитою 38 x 38 см
- термокилимок для нижньої плити зі спіненого термосилікона завтовшки 8 мм
- дві насадки для тарілок діаметром 15 і 12 см
- насадка та термоелемент для друку на кепках (8 х 15 см)
- дві насадки для циліндричних кухлів, що дає змогу запечатувати виріб діаметром від 7,5 до 9 см
- дві насадки для великих і маленьких конусних кухлів
- інструкція англійською та російською мовами.
- Характеристики:
- Розмір плити, см — 38х38 см
- Напруга, В — 220
- Потужність, Вт — 1400
- Діапазон температур, ОС — від 0 до 220
- Таймер, сек. ― від 1 до 999
- Вага в пакованні, кг — 41
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина плити для друку по кепкам | 80 мм |
| Пристрій для друку на чашках | 90 мм |
| Довжина плити для друку по кепкам | 150 мм |
| Кількість насадок | 8 шт. |
| Максимальна робоча температура | 220 град. |
| Ширина плити планшетній | 380 мм |
| Особливості | Автоматичне відкриття, Дисплей, Таймер, Регулювання тиску притиску, Звуковий індикатор |
| Країна виробник | Китай |
| Плита для друку на тарілках | 150 мм |
| Довжина планшетної плити | 380 мм |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 625 ₴
